Centrum Serwis
Dariusz Ciupak Sp. K.

ul. Widokowa 1/3 L
35-119 Rzeszów

tel./fax 17 859 02 22

Fernox

Fernox - baner

Fernox

Firma Centrum Serwis Dariusz Ciupak jest dystrybutorem produktów marki Fernox na terenie Polski.

O firmie Fernox

Jako światowy lider rynku, uznana marka i pionier w swojej branży, Fernox jest jedynym producentem w branży uzdatniania wody, który może pochwalić się tak dużymi możliwościami w dziedzinie badań i rozwoju.

Innowacyjne produkty firmy – stworzone i wyprodukowane ze szczególną dbałością o ochronę środowiska naturalnego – przyczyniają się do zwiększania wydajności energetycznej, wspomagając działania firm i gospodarstw domowych w celu zmniejszenia ich energochłonności oraz ograniczenia emisji szkodliwych związków.

Zasięg międzynarodowy

Posiadając swoje oddziały w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Włoszech, Belgii, Holandii,, Hiszpanii, Węgrzech, Chinach oraz Stanach Zjednoczonych, Fernox ma prawdziwie globalny zasięg. Firma ma ugruntowaną pozycję w rozwiązaniach dotyczących uzdatniania wody, akcesoriów, testowania, a także jest w stałym kontakcie z czołowymi fachowcami w dziedzinie centralnego ogrzewania, takimi jak producenci sprzętu, zrzeszenia oraz organy zarządzające. Fernox działa również w dziedzinach instalacji systemów, inżynierii grzewczej oraz gospodarstw domowych.

Centrum Serwis
Dariusz Ciupak Sp. K.

ul. Widokowa 1/3 L
35-119 Rzeszów

tel./fax 17 859 02 22