Centrum Serwis
Dariusz Ciupak Sp. K.

ul. Widokowa 1/3 L
35-119 Rzeszów

tel./fax 17 859 02 22

O nas

Firma Centrum Serwis Dariusz Ciupak powstała w 2007 roku w Rzeszowie. Nasza długoletnia współpraca z firmą Vaillant i zdobyte przez ten czas doświadczenie zaowocowały zaufaniem i obdarzeniem nas tytułem Regionalnego Koordynatora Serwisu Vaillant i Saunier Duval.

Specjalizujemy się w sprzedaży, doborze, serwisie oraz obsłudze urządzeń marek Vaillant i Saunier Duval. Jako Regionalny Koordynator Serwisu Vaillant i Saunier Duval zobligowani jesteśmy do zachowania najwyższych standardów obsługi Klienta. Tytuł ten zobowiązuje nas również do stałego podnoszenia naszych kwalifikacji poprzez regularne uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez firmy Vaillant i Saunier Duval.

Zatrudniamy doświadczonych i wyszkolonych w ośrodkach szkoleniowych Grupy Vaillant serwisantów, a wyznacznikiem efektywności naszych działań jest zadowolenie Klienta.

Obszarem naszej działalności jest nie tylko Rzeszów, ale i całe województwo podkarpackie. W trakcie naszej działalności wykonaliśmy szereg różnorodnych realizacji zarówno w obiektach prywatnych jak i komercyjnych.
Praktycznie codziennie docieramy do klientów w takich miastach jak Rzeszów, Przemyśl, Jasło, Stalowa Wola, Dębica, Krosno, Łańcut, Mielec, Ropczyce, Przeworsk, Jarosław, Brzozów.

Zapraszamy do współpracy!