Centrum Serwis
Dariusz Ciupak Sp. K.

ul. Widokowa 1/3 L
35-119 Rzeszów

tel./fax 17 859 02 22

Testo

testo-main-top

Testo

Od prawie 60 lat, firma Testo wprowadza szereg innowacyjnych rozwiązań, które sprawiają, że codzienna praca staje się łatwiejsza. Testo, jako ekspert w technologii pomiarowej i lider na rynku światowym w przenośnej technologii pomiarowej, do swoich rozwiązań pomiarowych przekonał już ponad 650 000 klientów na całym świecie.
Testo pomaga w doborze odpowiednich urządzeń pomiarowych w ogrzewnictwie, chłodnictwie i sektorze wentylacyjnym.

Ponadto proponuje szereg rozwiązań w sektorze farmaceutycznym oraz przemyśle spożywczym, poczynając od monitorowania procesu produkcyjnego, poprzez kontrolę warunków składowania, a kończąc na kontroli warunków transportu gotowego produktu. Lata praktyki oraz bliska współpraca z końcowym użytkownikiem sprawiły, że urządzenia Testo spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Testo – Światowy lider w technologii pomiarowej

Testo Sp. z o.o. jest oddziałem niemieckiej firmy Testo AG – producenta przyrządów kontrolno – pomiarowych, który posiada prawie 60 lat doświadczeń w projektowaniu, produkcji i sprzedaży sprzętu pomiarowego. Jest obecny na wszystkich kontynentach za pośrednictwem 30 oddziałów oraz 80 firm partnerskich.

Coraz wyższe wymagania praktycznych rozwiązań pomiarowych sprawiają, że proponowane metody muszą odpowiadać indywidualnym potrzebom użytkowników. Precyzyjna identyfikacja oczekiwań klientów, jak i bezustanne śledzenie rozwoju nowych technologii są celami nadrzędnymi Testo.